КМДА: Оплатити комунальні послуги в Києві тепер можна за допомогою смартфона і QR-коду


КМДА: Оплатити комунальні послуги в Києві тепер можна за допомогою смартфона і QR-коду

Комунальний концерн «Центр комунального сервісу» за підтримки КП «ГІОЦ» реалізував новий спосіб оплати комунальних послуг у Києві. Тепер кияни можуть оплачувати такі рахунки за допомогою будь-якої програми для зчитування QR-коду на смартфоні і квитанції від КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр» (КП «ГІОЦ»).

Для цього необхідно запустити додаток для зчитування QR-коду на смартфоні, навести об’єктив камери на QR-код в квитанції і перейти за зчитаним посиланням на сторінку оплати рахунку з повним переліком комунальних послуг, яка розташована на сайті «Центру комунального сервісу».

Якщо користувач авторизований на муніципальному сайті, йому залишиться тільки вибрати спосіб оплати. Якщо не авторизований, то перед вибором способу оплати система запропонує ввести номер телефону та електронну пошту, на яку буде надіслано квитанцію про сплату, пояснив в.о. генерального директора комунального концерну «Центр комунального сервісу» Андрій Щербина.

Він також зазначив, що оплата онлайн набагато зручніша і оперативніша, ніж оплата в банку, адже споживачі не витрачають час на черги. Крім того, за допомогою системи електронного сервісу на сайті ЦКС споживач не тільки має вільний доступ до нарахувань, але і передає показання лічильників, отримує квитанцію про оплату і нагадування про необхідність оплати в подальшому.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:КМДА
В Контексті Finance.ua
Опитування