День фінансів, 15 травня: подорожчання проїзду в Києві, прогноз щодо курсу від банкірів, борги України


День фінансів, 15 травня: подорожчання проїзду в Києві, прогноз щодо курсу від банкірів, борги України

Вівторок, 15 травня. На будь-яке питання завжди знайдеться відповідь.

Україна може потрапити до чорного списку офшорівчому? У Міністерстві фінансів назвали причини.

Відкриття Бескидського туннелюколи? Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман прогнозує, коли він буде зданий в експлуатацію.

Вартість проїзду в транспорті в Києвіскільки? У прес-службі Київської міськдержадміністрації повідомили, що з 14 липня будуть підвищені тарифи на проїзд. При цьому уточнили, що ціни будуть відрізнятися від того, користуєтеся ви проїзним квитком чи безконтактною карткою.

Нові правила надання субсидійщо змінять? Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко виступає за скасування або істотне коригування нових правил надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

Прогноз для гривні до осенівтримається чи впаде? Банкіри дали прогноз курсу гривні, зазначивши, що в українській відкритій економіці ключовим фактором впливу на курс гривні є динаміка надходжень експортної виручки

Україна повинна платити за боргамискільки і коли? Обсяг виплат України з державного та гарантованого державою боргів становить 643 млрд грн. Скільки треба буде погасити до кінця 2018 року, читайте тут.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування