У Раді закликали уряд переконати МВФ у необхідності податку на виведений капітал


У Раді закликали уряд переконати МВФ у необхідності податку на виведений капітал

У БПП наполягають на тому, що уряд має запропонувати новий інструмент для розвитку економіки або переконати МВФ у необхідності введення податку на виведений капітал. З відповідним закликом звернулась до уряду голова Комітету з питань податкової та митної політики, народний депутат фракції партії “Блок Петра Порошенка” Ніна Южаніна.

“Уряд має запропонувати новий інструмент для розвитку економіки або переконати МВФ у необхідності введення податку на виведений капітал”, — заявила Южаніна.

Як зауважила вона, ситуація із введенням податку на виведений капітал замість податку на прибуток зайшла в глухий кут і зараз треба шукати нове рішення проблеми.

“Ще три роки тому ми прописали заміну податку на прибуток податком на виведений капітал у проекті закону 3357 “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації”. Але, оскільки ми перебуваємо в програмі макроекономічної допомоги, подальші події продемонстрували: такі суттєві зміни в податковій політиці мають відбуватися тільки за погодженням з МВФ — нашим основним кредитором. Наступні всі кроки, які стосувалися розгляду проекту закону 3357, були пов’язані з доведенням до МВФ того, що втрати від введення податку на виведений капітал можна буде компенсувати у середньостроковій перспективі. Це було найголовніше завдання, яке ми мали виконати спільно із виконавчою гілкою влади”, — зауважила голова комітету.

Южаніна додала, що зараз треба змусити уряд до 1 липня 2018 року подати до Верховної Ради проект закону, який би у 2019 році надав можливість українському бізнесу скористатися іншими інструментами зменшення податкового навантаження або щодо стимулювання розвитку економіки в нашій країні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування