Нові чіпи Qualcomm для натільних пристроїв дозволять відстежувати погляд


Нові чіпи Qualcomm для натільних пристроїв дозволять відстежувати погляд

Мережеві джерела оприлюднили додаткову інформацію про процесори нового покоління Qualcomm, розраховані на використання в різних натільних пристроях.

Про те, що Qualcomm проектує передові чіпи для смарт-годинників, фітнес-трекерів та інших мобільних гаджетів, повідомлялося раніше. Тоді йшлося про те, що всі вироби, що розробляються, забезпечать підтримку Wi-Fi і Bluetooth, а деякі модифікації – підтримку GPS і LTE. Процесори будуть характеризуватися зниженим енергоспоживанням.

І ось тепер стало відомо, що чіпи увійдуть до сімейства Snapdragon Wear 3100. Вони отримають чотири обчислювальні ядра ARM Cortex-A7. У складі графічної підсистеми, ймовірно, буде задіяний контролер Adreno 304.

Зазначається, що процесори забезпечать підтримку функцій відстеження погляду. Зокрема, спеціальна камера зможе контролювати стан зіниці і параметри відображення світла від рогівки з частотою 120 кадрів на секунду.

Таким чином, вважають спостерігачі, нові процесори зможуть стати основою не тільки наручних пристроїв, але і шоломів доповненої реальності з системою відстеження погляду користувача.

Перші пристрої на нових процесорах дебютують до кінця 2018 року. На них буде застосовуватися програмна платформа Google Wear OS.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування