Ідея Банк отримав високий рівень довіри від Міністерства фінансів


Ідея Банк отримав високий рівень довіри від Міністерства фінансів

Вже з початку травня 2018 року ПАТ «Ідея Банк» здійснює виплати пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.09.2001 № 1231

Міністерство фінансів внесло Ідея Банк до числа уповноважених банків, відповідно до рішення, прийнятого 3 травня 2018 року на засіданні конкурсної комісії з визначення уповноважених банків відповідно до порядку проведення конкурсного відбору банків.

У цілому уповноваженими банками-переможцями конкурсу було визначено 34 банки.

Як повідомлялося раніше, 3 березня 2018 року комітет рейтингового агентства «Кредит Рейтинг» також прийняв рішення про підвищення довгострокового кредитного рейтингу ПАТ «Ідея Банк» за національною рейтинговою шкалою до рівня «uaAA-», прогноз стабільний. Даний рівень кредитного рейтингу став найвищим за всю історію діяльності Банку на фінансовому ринку України.

Згідно з даними агентства «Кредит Рейтинг», позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом «uaAA-» характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Стабільний прогноз вказує на відсутність на поточний момент передумов для зміни рейтингу протягом року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Ідея Банк
В Контексті Finance.ua
Опитування