Японія пропонує оцінити потенціал полігону ТПВ №5 для виробництва енергії


Японія пропонує оцінити потенціал полігону ТПВ №5 для виробництва енергії

Японське агентство міжнародного співробітництва (JICA) запропонувало Київській міськдержадміністрації (КМДА) оцінити потенціал сміттєвого полігону твердих побутових відходів (ТПВ) №5 в с.Підгірці (Київська обл.) для виробництва енергії, повідомила прес-служба КМДА.

Згідно з повідомленням, дану пропозицію JICA зробила під час обговорення можливих спільних проектів агентства і КМДА у сфері поводження з відходами.

“Будівництво сміттєпереробних комплексів – один з головних пріоритетів для міста… Тому співпраця з міжнародними компаніями, що демонструють виконання успішних інфраструктурних проектів, для нас дуже важлива”, – цитує прес-служба заступника голови КМДА Петра Пантелєєва.

Як повідомлялося, влада Києва вирішила закрити полігон ТПВ №5, зважаючи на небезпеку його подальшого використання, а в листопаді 2017 року КМДА розпочала проект його рекультивації. Проект повинен забезпечити поступове закриття полігону і низку заходів оздоровлення території.

Полігон ТПВ №5 перебував в експлуатації більше 30 років.

Як повідомив П.Пантелєєв на початку квітня 2017 року, Київ вів переговори з міжнародними інвесторами про будівництво сміттєпереробних потужностей для розміщення відходів Києва, Обухова, кількох інших міст після закриття цього полігону.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
В Контексті Finance.ua
Опитування