В ЄС посилили заходи по боротьбі з відмиванням грошей


В ЄС посилили заходи по боротьбі з відмиванням грошей

Рада ЄС схвалила в понеділок директиву про посилення правил щодо запобігання відмиванню грошей і фінансуванню тероризму, які передбачають, зокрема, підвищення прозорості даних про власників трастів і бенефіціарів компаній.

“Рада прийняла 14 травня директиву, що посилює правила ЄС щодо запобігання відмиванню грошей і фінансуванню тероризму. Директива передбачає припинення злочинного фінансування без шкоди для нормального функціонування платіжних систем”, – йдеться в повідомленні прес-служби Ради ЄС.

Внесення поправок є частиною заходів у сфері безпеки, запланованих після серії терористичних актів у Європі в 2016 році.

“Нові правила необхідні для підвищення безпеки в Європі, дозволяючи позбавляти терористів доступних їм коштів”, – сказав міністр фінансів Болгарії Владислав Горанов, який в даний час головує в Раді.

Ключові зміни включають розширення доступу до інформації про бенефіціарів, підвищення прозорості володіння компаніями і трастами, усунення ризиків, пов’язаних з передплаченими картками і віртуальними валютами, підвищення рівня співпраці між підрозділами фінансової розвідки, а також поліпшення контролю операцій за участю третіх країн з високим рівнем ризику.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування