Як взяти кредит з поганою кредитною історією


Як взяти кредит з поганою кредитною історією

Життя не завжди буває передбачуваним і часом трапляється такий ексцес, коли позичальник брав кредити і платив вчасно, але одного разу виникли непередбачені обставини, за яких він змушений був припинити погашення заборгованості через відсутність грошей.

По кожній позиці, яку оформляє людина, формується, свого роду, досьє — інформація про суму та термін кредиту, своєчасність оплати боргу, пролонгації, прострочення або ж взагалі відмову від погашення заборгованості. Воно зберігається в бюро кредитних історій (БКІ), де можна побачити і оцінити платоспроможність клієнта і скласти його кредитне резюме.

Відповідно, якщо клієнт оформляв кредити і вносив всі платежі своєчасно, у нього сформувалася хороша кредитна історія, тож в майбутньому можливість взяти кредит буде досить високою. Такі позичальники можуть сподіватися не тільки на нові позики, а й на збільшення грошової суми і терміну кредиту.

Зовсім навпаки справи зі злісними неплатниками, які категорично відмовилися від оплати боргу і тим самим погіршили свою історію за позиками. Ніхто не застрахований від того, що завтра, можливо, знову знадобляться гроші і їх треба буде десь шукати, але в таких випадках досить важко знайти компанію, де є можливість взяти кредит з поганою кредитною історією.

Способи підвищити рейтинг клієнта і поліпшити його кредитну історію

PayPong дає можливість кожному громадянину України взяти кредит на цьому сайті, навіть з поганою кредитною історією, але для цього слід дотримуватися порад при подальшому оформленні позики:

1. Якщо у позичальника були прострочення платежів або ж є непогашені кредити, йому в першу чергу треба почати виправляти цю ситуацію — звернутися до менеджера за допомогою і попросити реструктуризацію кредиту. Зазвичай коли клієнт наводить аргументи та причини, за якими він припинив оплати, йому йдуть назустріч і роблять перерахунок заборгованості.

2. Погасивши попередній борг, не варто відразу радіти і сподіватися, що можна буде взяти кредит негайно і на всю суму, яка необхідна. Постарайтеся оформити позику на мінімальну грошову суму, наприклад на 300-500 гривень, і погасити заздалегідь або своєчасно, тим самим показавши свою платоспроможність. Далі спробуйте отримати 1000 гривень і також оплатити заборгованість вчасно.

3. Показуючи кредитоспроможність, клієнт продовжує формувати своє кредитне резюме, але вже з позитивного боку. А це означає, що взяти кредит тепер йому буде простіше, ніж в недалекому минулому з поганою кредитною історією. БКІ зібрані дані про позичальника передає в ту фінансову організацію, де користувач звернувся за фінансовою допомогою, і вони вже побачать позитивний результат, зможуть відновити довіру до клієнта і видати йому гроші в борг.

Беручи до уваги все вищесказане, компанія ПейПонг настійно рекомендує бути максимально відповідальними і намагатися здійснювати платежі в призначену дату, щоб уникнути в подальшому проблем з отриманням кредитів, зберігаючи позитивне кредитне резюме, яке ще не раз допоможе в непередбачених обставинах, що склалися.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:PayPong
В Контексті Finance.ua
Опитування