США попередили Німеччину про небезпеку "Північного потоку – 2"


США попередили Німеччину про небезпеку "Північного потоку – 2"

Американці попереджають про загрозу для Німеччини і Європи, які можуть опинитися під російським впливом через газопровід “Північний потік – 2”.

Про це заявив в інтерв’ю одній з німецьких газет новий посол США в Берліні Річард Гренелл, передає DW.

За його словами, США дуже стурбовані через російський газопровід і працюють з європейськими партнерами, які поділяють ці побоювання. Він назвав “дуже проблематичною” нинішню стратегію щодо газопроводу.

У свою чергу єврокомісар з питань конкуренції Маргрете Вестагер також вважає, що цей російський проект не відповідає інтересам Європи.

“Наша спільна стратегія передбачає отримання енергії з різних джерел, щоб не так сильно залежати від Росії”, – зазначила вона.

Нагадаємо, раніше Президент України Петро Порошенко застеріг Німеччину від участі у проекті будівництва Nord Stream – 2, запропонувавши як альтернативу модернізацію транзитного газопроводу, що проходить через територію України.

На початку травня в Німеччині почали будувати російський “Північний потік – 2”. Як відомо, Німеччина вже видала всі необхідні з її боку дозволи для будівництва Nord Stream – 2. Таке саме рішення ухвалила Фінляндія. Проект ще повинен отримати дозволи в Данії і Швеції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування