Виробництво автотранспорту в Україні в квітні скоротилося


Виробництво автотранспорту в Україні в квітні скоротилося

Шість українських автомобілебудівних заводів у квітні 2018 року випустили 675 автотранспортних засобів, що на 13% менше, ніж в березні поточного року, повідомляє асоціація “Укравтопром”.

Водночас, згідно з її попередніми даними, випуск автотранспорту в порівнянні з квітнем 2017 року зріс на 8,7%.

Статистику легкового сегменту вітчизняного автопрому, як і раніше, формує тільки великовузлове складання автомобілів Skoda заводом “Єврокар”, який знизив їх виробництво в квітні на 10% в порівнянні з березнем-2018 – до 615 од. Водночас у порівнянні з квітнем-2017 їх випуск зріс майже на 8%.

Виробництво автобусів за місяць знизилося на 13%, до 54 од., в тому числі три автобуси виробив “ЗАЗ”, по одному – корпорація “Богдан” і Чернігівський автозавод корпорації “Еталон”. Завод “Часівоярський автобуси” виготовив 14 автобусів, а лідер автобусобудування “Черкаський автобус” – 35 од.

Комерційних автомобілів у квітні було вироблено тільки шість одиниць – один на ЗАЗі і п’ять на заводі “Черкаський автобус”, тоді як в березні поточного року їх було випущено 62, а в лютому – 80 од.

Асоціація знову нагадує, що в статистиці відсутні дані щодо КрАЗу, який “з нез’ясовних причин” припинив розкривати інформацію про обсяг виробництва автомобілів з серпня 2016 року.

Згідно зі статистикою асоціації, в січні-квітні автовиробництво зросло на 32,7% в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року – до 2,739 тис. од. У тому числі виробництво легкових авто зросло на 31% до 2,383 тис. од. (всі – на “Єврокарі”), автобусів – на 16%, до 255 од., тоді як випуск комерційних авто (без показників КрАЗ) знизився на 34% – до 101 од.

Довідка Finance.ua:

  • За підсумками січня-березня приріст автовиробництва до аналогічного періоду 2017 року становив 43%.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua