У Дубаї показали у роботі поліпшену версію української бездротової зарядки Technovator XE


У Дубаї показали у роботі поліпшену версію української бездротової зарядки Technovator XE

Про проект української бездротової зарядки Technovator XE, яка може заряджати декілька віддалених на відносно велику відстань пристроїв одночасно, ми знаємо вже досить давно. Востаннє ми писали про нього в кінці минулого року, коли Technovator XE виборола грант у сумі 50 000 євро за програмою ЄС. Тепер з’явився привід написати ще раз.

Technovator XE відвідала конференцію GISEC, IOTX & AI в Дубаї, де провела демонстрацію можливостей своєї бездротової зарядки. Судячи з усього, демонструвалася поліпшена версія пристрою.

Нагадаємо, що спочатку говорилося, що Technovator XE зможе передавати енергію на 4 пристрої одночасно, що знаходяться на відстані близько 5 метрів. Тепер же «5 канал» пише, що за допомогою Technovator XE можна буде заряджати до восьми гаджетів.

У Technovator XE використовується фірмова запатентована технологія. Бездротова зарядна станція Technovator XE підключається до звичайної побутової розетки і може передавати енергію по повітрю на відстань 5,2 м одночасно для восьми пристроїв. Важливо, що самі пристрої повинні бути одягнені в спеціальні чохли, в які вбудований приймач. Однією з головних особливостей системи є можливість визначати пріоритетність і швидкість заряду для кожного з пристроїв через супутній мобільний додаток.

У Technovator XE є офіси в США і Польщі, тоді як сама команда розробників – українська. Зараз компанія готується до початку продажів пристрою і займається отриманням відповідних сертифікатів у ЄС, США та інших країнах. Раніше голова стартапу Лешек Савицький заявляв, що виробництво Technovator XE почнеться в Азії в 2019 році. Тобто, не варто чекати появи Technovator XE на ринку раніше 2019 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування