Microsoft разом з DJI розробить додатки для управління дронами з Windows


Microsoft разом з DJI розробить додатки для управління дронами з Windows

Microsoft і виробник дронів DJI уклали партнерство, в рамках якого компанії розроблять набір інструментів (SDK) для створення додатків для управління безпілотниками з пристроїв на базі ОС Windows.

Про це представники Microsoft розповіли на конференції Build 2018.

За допомогою цих інструментів компанії зможуть розробляти власні програми для управління дронами DJI з пристроїв на базі Windows, а також використовувати ці безпілотники для своїх завдань. Крім цього, DJI почне використовувати потужності хмарної платформи Microsoft Azure для аналізу відео і навчання своїх нейромереж.

«DJI дуже радий сформувати це унікальне партнерство з Microsoft, яке дозволить об’єднати потенціал повітряних розробок DJI з екосистемою Microsoft. Використовуючи наш новий SDK, розробники на Windows незабаром зможуть використовувати безпілотні літальні апарати, технології ШІ і технології машинного навчання для створення інтелектуальних літаючих роботів», – розповів президент DJI Роджер Ло.

Зазначимо, нещодавно інженери Федеральної політехнічної школи Лозанни, Швейцарія, розробили екзоскелет FlyJacket, за допомогою якого можна управляти дроном. Для початку роботи з системою користувачеві необхідно надіти на себе VR-шолом і м’який екзоскелет, за допомогою якого рухи людини синхронізуються з переміщенням дрона. Користувачеві потрібно підняти горизонтально руки і повертати їх, або нахиляти – дрон буде рухатися в той бік, куди спрямована людина. Користувач бачитиме пересування пристрою в шоломі віртуальної реальності.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування