Міненерговугілля пропонує не підвищувати ціну на газ для населення


Міненерговугілля пропонує не підвищувати ціну на газ для населення

Міністерство енергетики та вугільної промисловості запропонує уряду зберегти ціну на газ для населення на поточному рівні.

Про це повідомив голова Міненерговугілля Ігор Насалик.

“Ми продовжили дію 187-ї постанови до 1 червня, до 1 червня ціна не може змінитися. Якщо з 1 червня не з’явиться ніяка постанова, то ціна PSO (спеціальні зобов’язання, Public service obligation – ЕП) буде така сама, як і комерційна. Незалежно від НАК “Нафтогаз”, – сказав він.

“Міністерство енергетики подасть на розгляд Кабміну постанову, в якій пропонується незмінна ціна на газ для населення”, – додав Насалик.

Як повідомлялося, в кінці березня Кабмін продовжив дію спеціальних зобов’язань з продажу природного газу для потреб населення і теплокомуненерго за зниженою ціною до кінця травня 2018 року.

Раніше постанова Кабміну №187 від 22 березня 2017 року передбачала, що спецобов’язки з продажу газу для населення і ТКЕ будуть діяти до 1 квітня 2018 року.

Раніше повідомлялося, що координаційна рада з питань проведення реформ в паливно-енергетичному комплексі в найближчі кілька тижнів розгляне питання тарифоутворення на газ.

У березні Кабінет Міністрів продовжив спецобов’язки “Нафтогазу” на продаж газу населенню, а також залишив незмінним тариф до червня 2018 року.

Ціна на газ для населення становить 4942 грн за тисячу кубометрів, а з урахуванням податку на додану вартість і зборів, що включають транспортування, – 6958 грн за тисячу кубометрів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Міненергетики
В Контексті Finance.ua
Опитування