В УЗ пояснили, навіщо ставити камери спостереження в поїздах


В УЗ пояснили, навіщо ставити камери спостереження в поїздах

ПАТ “Укрзалізниця” має намір встановлювати по три відеокамери спостереження в пасажирських вагонах, що має посилити порядок і дасть можливість об’єктивного розслідування конфліктних ситуацій, що виникають у поїздах.

Про це повідомили в прес-службі УЗ виданню ЦТС.

“Для контролю за порядком “Укрзалізниця” планує встановлювати системи відеоспостереження в пасажирських вагонах, які пройшли капітально-відновлювальний ремонт. Відеокамери планується встановити з двох боків коридору вагона і в тамбурі. Монітор для спостереження буде знаходитися в службовому вагоні провідника”, – пояснили в залізничній компанії.

Залізничники зазначають, що вказане обладнання не є нововведенням для “Укрзалізниці”, оскільки воно вже встановлено в деяких пасажирських поїздах.

Відеоспостереження дає можливість посилити порядок в поїздах, оскільки провідник зможе зі службового купе спостерігати відразу за всім вагоном.

Крім того, збережене відео допоможе об’єктивно розслідувати можливі конфліктні ситуації та посилити контроль за недопущенням перевезення безквиткових пасажирів, запевняють в УЗ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що “Укрзалізниця” вирішила купити 100 комплектів систем відеоспостереження для встановлення в пасажирських вагонах.

Відповідно до тендерної документації, відеореєстратор системи відеоспостереження повинен бути здатний приймати записуваний сигнал у роздільній здатності як мінімум Full HD (1080 пікселів за висотою) і з частотою 25 кадрів на секунду. Безперервний час роботи – не менше ніж 360 годин. При цьому сама відеокамера комплекту поставки повинна знімати з роздільною здатністю 720 пікселів за висотою, мати захист від вібрації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua