ЄБРР назвав свої очікування щодо економіки України цього року


ЄБРР назвав свої очікування щодо економіки України цього року

Найбільший інвестор України – Європейський банк реконструкції та розвитку зберіг прогноз зростання економіки нашої країни у 2018 році на рівні 3%.

Як зазначається в огляді ЄБРР, оприлюдненому на його сайті, у 2019 році також очікується зростання ВВП України на 3%. Істотними ризиками для зростання економіки України в ЄБРР назвали боргові платежі держсектора у 2018-2020 роках, а також вибори у 2019 році. При цьому в ЄБРР відзначили, що продовження співпраці України з Міжнародним валютним фондом залишається невизначеним.

Державна служба статистики України поліпшила оцінку зростання реального ВВП України у 2017 році до 2,5% з 2,2% за оперативними оцінками. Інфляція в Україні у березні 2018 року сповільнилася у річному вираженні до 13,2% з 14% місяцем раніше. У січні Національний банк поліпшив прогноз зростання ВВП України у 2018 році до 3,4%, але при цьому підвищив прогноз щодо інфляції на кінець 2018 року до 8,9%. Уряд України прогнозує зростання економіки поточного року на 3% за інфляції 9%, Міжнародний валютний фонд і Світовий банк – зростання ВВП близько 3,5% за інфляції 10%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування