Японія планує співпрацювати з Україною в модернізації обладнання для ядерної енергетики


Японія планує співпрацювати з Україною в модернізації обладнання для ядерної енергетики

Японія планує співпрацювати з Україною з питань модернізації обладнання для ядерної енергетики. Про це повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів. Так, в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості була проведена робоча зустріч з представниками посольства Японії в Україні.

Зокрема, під час зустрічі сторони обговорили сучасний стан та перспективи розвитку ядерної енергетики України та плани щодо співпраці з японською стороною в рамках реалізації спільних проектів.

“Японська сторона повідомила про наміри співпрацювати з Україною з питань модернізації обладнання для ядерної енергетики, зокрема щодо виготовлення та модернізації турбін, у тому числі для атомно-енергетичних об’єктів у третіх країнах, і анонсувала підписання Меморандуму про порозуміння між ВАТ “Турбоатом” і Toshiba Energy Systems, яке заплановане на червень 2018 року”, – йдеться в повідомленні.

При цьому представники Міненерго підкреслили, що українська сторона зацікавлена у співпраці з іншими країнами як в напрямку приладобудування, так і в напрямках, що забезпечують розвиток і модернізацію енергетичної сфери України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
В Контексті Finance.ua
Опитування