Райффайзен Банк Аваль визначено уповноваженим банком на виплату бюджетних коштів


Райффайзен Банк Аваль визначено уповноваженим банком на виплату бюджетних коштів

Київ. 8 травня. — Райффайзен Банк Аваль знову визначено уповноваженим банком із виплати пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ згідно з прийнятим рішенням конкурсної комісії Міністерства фінансів України.

У 1997 році Райффайзен Банк Аваль став одним із найперших уповноважених банків Пенсійного фонду України з виплати пенсій та грошової допомоги. Маючи значний досвід з проведення цих виплат, банк постійно удосконалює якість обслуговування та послуги, що надаються клієнтам.

Для отримання пенсій, грошової допомоги та заробітної плати банк пропонує сучасні пакети послуг, які поєднують у собі всі зручності поточного рахунку та широкий спектр додаткових можливостей.

У рамках пенсійних та зарплатних пакетів послуг клієнти мають можливість обрати безкоштовні платіжні картки від Visa Unembossed до Visa Gold із можливістю зняття коштів у мережі банкоматів та відділень Райффайзен Банку Аваль по всій Україні, розраховуватися за товари і послуги в торгівельній мережі та в інтернеті, отримувати sms-повідомлення на мобільний телефон про всі зарахування та зняття коштів (послуга «Мобільний банкінг»), без комісій здійснювати платежі в системі інтернет-банкінгу «Райффайзен Онлайн». Вони також отримують підвищену відсоткову ставку за вкладом на вимогу «Універсальний».

Детальнішу інформацію про послуги Райффайзен Банку Аваль із виплати пенсій, грошової допомоги та заробітної плати розміщено на корпоративному сайті (www.aval.ua) у розділі Приватним особам/ Платіжні картки/Пакети послуг.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Райффайзен Банк Аваль
В Контексті Finance.ua
Опитування