За 4 дні травня українці вибрали 20% річного бюджету "теплих кредитів"


За 4 дні травня українці вибрали 20% річного бюджету "теплих кредитів"

За неповний робочий тиждень, з 2 по 5 травня, понад 2 тис. сімей отримали майже 80 млн грн “теплих кредитів”. Про це повідомляє Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження.

Таким чином українці за чотири дні травня вибрали 20% бюджету держпрограми “теплих кредитів” на весь 2018 рік. Нагадаємо, Кабінет міністрів на 2018 рік виділив 400 млн грн на програму кредитування населення заходів з енергоефективності. Видавати “теплі кредити” почали тільки навесні.

Отже, за перші робочі травневі дні на утеплення індивідуального житла було видано 2090 кредитів на суму близько 68 млн грн.

На енергоефективні заходи для ОСББ та ЖБК – 32 кредити на суму близько 10 млн грн

На придбання твердопаливних котлів – 56 кредитів на суму майже 2 млн гривень. “Це більш ніж в 2 рази більше в порівнянні з попереднім тижнем, коли домогосподарства залучили 27 таких кредитів на суму 700 тис. гривень”, – прокоментував глава Держенергоефективності Сергій Савчук зацікавленість приватників альтернативним опаленням.

За умовами програми, хто встановлює “негазовий” котел, з держбюджету отримує відшкодування 20% суми кредиту. Якщо позичальник є субсидіантом, то компенсація становить 35%. Крім цього, для встановлення твердопаливних котлів відсутні складні дозвільні процедури. Також, домогосподарство є вільним у виборі палива для котла.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування