"Нафтогаз": в НАТО стурбовані енергетичною безпекою України


"Нафтогаз": в НАТО стурбовані енергетичною безпекою України

Голова правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Андрій Коболєв обговорив питання енергетичної безпеки України з представниками НАТО.

Про це повідомляє прес-служба «Нафтогазу».

«Сьогодні в новому приміщенні штаб-квартири НАТО (в Брюсселі – ред.) відбулося засідання Комісії Україна-НАТО на рівні заступників постійних представників за участю голови правління НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва», – йдеться в повідомленні.

За інформацією прес-служби, питання енергетичної безпеки привернули підвищену увагу країн-членів НАТО.

«Доповідь Андрія Коболєва, присвячена рішенням Арбітражного інституту Торгової палати Стокгольма і питанням реалізації проекту «Північний потік-2», викликала жваву дискусію під час засідання. Держави Альянсу були одностайні в тому, що енергетична безпека України є складовою енергетичної безпеки всього регіону», – наголошується в повідомленні.

Раніше уряд України і керівництво «Нафтогазу» не раз звертали увагу Єврокомісії, уряду США, Німеччини та інших країн на проект газопроводу «Північний потік-2» як фактор, який несе велику загрозу енергобезпеці України і Європи. Проект «Північний потік-2» передбачає будівництво і роботу двох ниток газопроводу загальною потужністю 55 млрд кубометрів газу на рік від узбережжя Росії через Балтійське море до Німеччини. Новий трубопровід планується побудувати поруч з уже існуючим «Північним потоком-1».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування