Україна і Македонія готуються переглянути умови ЗВТ, - Мінекономрозвитку


Україна і Македонія готуються переглянути умови ЗВТ, - Мінекономрозвитку

Україна зацікавлена ​​в розвитку економічного співробітництва з Македонією. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Наталія Микольська.

“Домовилися провести найближчим часом раунд переговорів щодо перегляду положень Угоди про вільну торгівлю між Україною та Македонією, яка діє з 2001 року”, – повідомила заступник міністра під час зустрічі з послом Республіки Македонія в Україні Столем Змейкоскі. Також вона додала, що Україна і Македонія є учасниками Конвенції Пан-Євро-Мед, яка дозволяє диверсифікувати експорт.

Як додала Микольська, на практиці це має виглядати так: при виробництві товарів в Україні можна закуповувати сировину і комплектуючі в Македонії, а вже готову продукцію експортувати в інші країни-члени Конвенції. Фактично українські матеріали і комплектуючі можуть використовуватися у виробництві в Македонії для подальшого експорту в вигляді складових готової продукції.

Для цього важливо переглянути положення Угоди і збільшити можливості на ринку Македонії. Експорт товарів і послуг в Македонію в 2017 році склав 32,5 мільйона доларів і збільшився на 23,1% в порівнянні з 2016 роком.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування