Мінрегіон заборонить проектувати паркування на тротуарах


Мінрегіон заборонить проектувати паркування на тротуарах

Міністерство регіональної політики, будівництва і ЖКГ заборонить проектування тимчасових автостоянок на тротуарах, повідомила прес-служба міністерства.

“Сьогодні хаотичне паркування автомобілів значно ускладнює дорожній рух, спричиняє додаткові пробки і найважливіше – створює небезпеку і незручності для руху пішоходів. Тому норма про заборону розміщення автостоянок для тимчасового зберігання, зокрема, на тротуарах, стала однією із змін при оновленні ДБН (державних будівельних норм – ред.)”, – цитується в повідомленні заступник міністра регіональної політики Лев Парцхаладзе.

За даними прес-служби відомства, нові ДБН заборонять паркування на тротуарах і вздовж проїжджої частини вулиць загальноміського значення з безперервним рухом. Крім того, міністерство заборонить проектувати автостоянки вздовж доріг загальноміського та районного значення з регульованим рухом, якщо коефіцієнт їх завантаження наближається до 1, а також якщо на них є окрема смуга для маршрутного транспорту.

За інформацією прес-служби Мінрегіону, ці ДБН вже ухвалені і поширюються на проектування нових доріг, а також реконструкцію існуючих.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування