Пільговики не отримають одноразову допомогу до Дня Києва КМДА


Пільговики не отримають одноразову допомогу до Дня Києва КМДА

Київська міська державна адміністрація не має наміру виплачувати одноразову матдопомогу пільговим категоріям киян з нагоди святкування Дня Києва та Дня столиці 26-27 травня. Таку відповідь КМДА дала на запит агентства “Українські новини”.

“Надання допомоги з нагоди святкування Дня Києва у 2018 році не передбачено”, — сказано в документі.

У 2018 році матеріальна допомога буде виплачена тільки з нагоди святкування Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дня пам’яті та примирення, Дня Незалежності України та Дня захисника України.

Нагадаємо, КМДА традиційно сплачувала одноразову матдопомогу одержувачам пенсії на дітей-сиріт, сім’ям киян, які загинули при участі в “Революції гідності” або антитерористичній операції (АТО), сім’ям загиблих волонтерів, які забезпечували проведення АТО, Праведникам Бабиного Яру, жертвам політичних репресій, членам їхніх сімей, учасникам оборони Києва у складі формувань народного ополчення і батькам солдатів строкової служби, які загинули в мирний час, малозабезпеченим сім’ям та одержувачам компенсацій за надання соціальних послуг з догляду за інвалідом І групи або особам, які досягли 80-річного віку.

У цьому році КМДА також не виплачувала традиційну одноразову матдопомогу пільговим категоріям киян з нагоди святкування Великодня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
В Контексті Finance.ua
Опитування