Таксистам доведеться платити величезні штрафи - рішення суду


Таксистам доведеться платити величезні штрафи - рішення суду

Київський апеляційний суд відхилив скаргу, подану Національною поліцією на рішення суду першої інстанції, який визнав бездіяльність поліції і не притягнення до адміністративної відповідальності таксистів-нелегалів.

Така інформація була надана прес-службою Федерації роботодавців України. У повідомленні йдеться, що Окружний адмінсуд Києва 29 листопада 2017 року прийняв позитивне рішення на користь голови всеукраїнської громадської організації “Українська таксомоторна асоціація” і Федерації роботодавців Києва Андрія Антонюка. Відповідачем у позові виступала Національна поліція України. Посадові особи Федерації роботодавців і УТА заявили, що Нацполіція не виконує свої обов’язки і не притягує до адмінвідповідальності «таксистів», які працюють без належних документів.

У Федерації роботодавців України нагадали, що в Кодексі про адміністративні правопорушення йдеться, що на перевізників, які здійснюють свою діяльність без реєстрації в якості суб’єкта господарювання, накладається штраф. Право штрафувати таких перевізників порушників порядку має Національна поліція.

Нацполіція в свою чергу подала апеляційну скаргу на рішення суду першої інстанції, яку і відхилив Київський апеляційний адміністративний суд. Крім того, в прес-службі ФРУ зазначили, що в рішенні суду особлива увага приділяється роз’ясненню обов’язку Нацполіції виявляти і припиняти незаконну підприємницьку діяльність у сфері перевезень пасажирів таксистами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування