Найбільший виробник томатної пасти в Україні залучить кредит в $17 млн


Найбільший виробник томатної пасти в Україні залучить кредит в $17 млн

Міжнародна фінансова корпорація (IFC) може надати найбільшому в Україні виробнику томатної пасти – компанії Agrofusion – довгостроковий кредит в розмірі $17 млн.

Про це свідчать дані щодо проекту, розміщені на сайті IFC.

Як зазначається, кошти призначені для розширення компанії в 2018-2019 роках і рефінансування її зобов’язань. Загальна вартість проекту оцінюється в $30 млн.

“Реалізація проекту дозволить компанії розширити свій портфель продуктів і збільшити обсяги експорту”, – йдеться в повідомленні IFC.

Проект перебуває на стадії затвердження. Очікується, що рішення буде винесено 14 червня.

Це буде вже третій проект IFC з Agrofusion.

Agrofusion Group заснована в 2007 році бізнесменом Сергієм Сипком. Компанія в 2014 році збільшила виробництво томатної пасти до 52,78 тис. тонн, а в 2015 році, завдяки капіталовкладенням, розширила потужності і досягла нового максимуму в 61,5 тис. тонн.

До складу Agrofusion входять два заводи з виробництва томатної пасти потужністю переробки близько 500 тис. тонн томатів за сезон, а також агрогосподарства в Херсонській та Миколаївській областях, які обробляють 20 тис. га зрошуваних земель, і два тепличні господарства.

У березні 2017 року Європейський банк реконструкції і розвитку виділив компанії Agrofusion кредит на $15 млн для будівництва третього заводу з переробки томатів. В травні 2017 року Кабмін схвалив кредит ЄІБ на $23 млн компанії Organic system, яка входить до складу великого виробника томатної пасти Agrofusion Group.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua