«Укравтодор» обрав компанію, яка контролюватиме якість ремонту доріг


«Укравтодор» обрав компанію, яка контролюватиме якість ремонту доріг

Держпідприємство «Науково-технічний центр «Дорожній контроль якості» перемогло в тендері Державного агентства автомобільних доріг України (“Укравтодор”) на надання послуг для контролю якості ремонту доріг за 29,76 млн грн.

Відповідно до оголошення в системі електронних державних закупівель Prozorro, в тендері брало участь держпідприємство “Державний дорожній науково-дослідний інститут ім. Шульгіна”, яке запропонувало свої послуги за 30 млн грн, і компанія “Гал Інжиніринг Груп”, заявка якої була відхилена.

Роботи з контролю якості повинні включати: оцінку транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг; контроль якості виконання дорожніх робіт з нового будівництва, реконструкції, капітального і поточного ремонтів та експлуатаційного утримання; комплекс лабораторних випробувань; роботи з аналізу та систематизації результатів контролю.

Контроль якості буде здійснюватися на об’єктах нового будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту доріг загального користування державного значення, які фінансуються за програмами: розвиток мережі і утримання доріг загального користування державного значення, поліпшення стану автодоріг за маршрутом Львів – Тернопіль – Умань; Біла Церква – Одеса – Миколаїв – Херсон, поліпшення дороги Київ – Харків – Довжанський, поліпшення дороги Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка, поліпшення дороги Харків – Охтирка, поліпшення дороги Житомир – Чернівці, поліпшення доріг загального користування у Львівській області. У тендерній документації зазначено, що контроль якості повинен буде проводитися не менше двох разів на кожному об’єкті.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua