Середньомісячний дохід переселенця менший за прожитковий мінімум


Середньомісячний дохід переселенця менший за прожитковий мінімум

Середньомісячний дохід на одного члена домогосподарства переселенця становить 2 239 грн. Він є нижчим за фактичний прожитковий мінімум – 3 215 грн. Про це свідчать результати опитування проведеного МОМ та Агентством ООН з питань міграції в березні 2018 року.

“Середньомісячний дохід на одного члена домогосподарства переселенця становить 2 239 грн, це трохи менше від 2 446 грн, зафіксованих у грудні 2017 року. Середньомісячний дохід залишається нижчим за фактичний прожитковий мінімум, розрахований у березні цього року на рівні 3 215 грн. Чверть опитаних домогосподарств ВПО (внутрішньо переміщених осіб – ред.) має середньомісячний дохід до 3 тис. грн., тоді як майже половина сімей ВПО живуть на 3-7 тис. грн. на місяць”, – йдеться у дослідженні.

При цьому, 54% ВПО витрачають свої кошти лише на харчування чи змушені заощаджувати навіть на цьому. Цей показник зріс на 10% у порівнянні із попереднім опитуванням, проведеним у грудні 2017 року.

Також, згідно з даними дослідження, наразі медичне обслуговування є недоступним для багатьох вимушених переселенців через високу вартість ліків та послуг. Частка ВПО, задоволених доступністю медичних послуг, різко знизилася з 85% у грудні 2017 року до 62% у березні 2018 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування