Автори "плану Маршалла" заявляють про значний прогрес у його затвердженні


Автори "плану Маршалла" заявляють про значний прогрес у його затвердженні

Автори “Плану Маршалла для України” вважають запропонований Єврокомісією Контракт “Реформи заради інвестицій” важливим кроком у збільшенні інвестиційної підтримки Києва.

Про це йдеться в статті авторів ініціативи “План Маршалла для України”, депутатів парламенту Литви Гедімінаса Кіркіласа і Андрюса Кубілюса “Реформи заради інвестицій: ЄК починає впроваджувати “план Маршалла для України”.

На їхню думку, логіка, запропонована Єврокомісією, подібна до тієї, яку вони просувають в рамках свого “Плану Маршала для України”.

“Ми повністю поділяємо думку ЄС про те, що зростання економіки в Україні не відповідає законним прагненням пересічних українців”, – зазначають автори ініціативи.

“Саме тому від весни 2017 року ми працювали над ініціативою “Плану Маршалла”. Разом з українськими колегами ми відвідали чимало столиць: Брюссель, Берлін, Лондон, Париж, Варшаву, Вашингтон, Оттаву і Копенгаген. І ми дуже раді, що після цих дискусій Єврокомісія зробила хороший крок вперед”, – додають вони.

Депутати нагадують, що анонсовані на 2018 рік інвестиції ЄС до реального сектору економіки можуть принести в Україну до 16 мільярдів гривень, або 500 млн євро приватних інвестицій.

“Ми сприймаємо ініціативу щодо Контракту “Реформи заради інвестицій” як стимул об’єднати наші зусилля з міжнародними донорами, партнерами та фінансовими установами, щоб у підсумку зробити інвестиційну підтримку України відчутною і помітною, а головне – пов’язаною з прогресом у створенні інвестиційних можливостей і у впровадженні реформ у вашій країні”, – пишуть Кіркілас і Кубілюс.

При цьому вони висловили надію, що Контракт “Реформи заради інвестицій” знайде своє місце в Україні, а згодом буде схвалений також лідерами міжнародної спільноти – не тільки Євросоюзом, а також G7 і міжнародними фінансовими інститутами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування