Євро реагує на дані про інфляцію в єврозоні


Євро реагує на дані про інфляцію в єврозоні

Курс долара США знижується в ході торгів у четвер на підсумках засідання Федеральної резервної системи (ФРС), тоді як євро реагує на дані про зростання споживчих цін в єврозоні в квітні.

Євро торгується в районі $1,1989 проти $1,1951 на закриття минулої сесії.

Вартість єдиної європейської валюти знаходиться до зазначеного часу в районі 130,99 єни в порівнянні з 131,27 єни в попередній день. Курс долара становить 109,28 єни проти 109,84 єни в середу.

Індикатор WSJ Dollar, що відслідковує динаміку курсу долара відносно 16 основних світових валют, в четвер знижується на 0,33%.

При цьому ФРС зазначив, що інфляція у США в середньостроковій перспективі підніметься близько до цільового рівня в 2%.

Тим часом інвесторів розчарувало, що ЦБ не дав натяків на прискорення темпів підвищення процентних ставок у відповідь на очікуване посилення зростання споживчих цін.

“Заява ФРС стала розчаруванням для “биків” щодо долара, які чекали сигналів того, що темпи підйому ставки можуть прискоритися”, – говорять аналітики Scotiabank.

Євро дешевшає до єни на даних про те, що споживчі ціни в єврозоні в квітні зросли на 1,2% щодо того ж місяця минулого року, тоді як більшість аналітиків прогнозували, що темпи інфляції збережуться на березневому рівні – 1,3%.

Споживчі ціни без урахування таких волатильних факторів, як вартість енергоносіїв, продуктів харчування та алкоголю (індекс CPI Core, який відстежує Європейський центральний банк), збільшилися минулого місяця на 0,7% в річному вираженні після підйому на 1% в березні. Експерти в середньому очікували підвищення на 0,9%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування