Volvo готує платформу для продажу вживаних вантажівок в Європі


Volvo готує платформу для продажу вживаних вантажівок в Європі

Volvo Trucks шукає нові шляхи розширення бізнесу з продажу вантажівок з пробігом на європейських ринках. В рамках цього процесу компанія зараз приводить до Європи Arrow Truck Sales – добре відпрацьовану концепцію з США. Підприємство, засноване в Берліні, розпочне продаж вживаних вантажівок всіх брендів з осені 2018 року.

Arrow Truck Sales Inc., дочірня організація Volvo Group Holding в Північній Америці була заснована в 1950 році і з часом перетворилася на провідного північноамериканського постачальника вантажівок середньої і великої вантажопідйомності, що раніше були в експлуатації. Arrow завоювала репутацію солідного гравця на ринку вантажних автомобілів США, постачаючи своїм клієнтам високоякісні авто з пробігом.

Нова компанія, Arrow Truck Sales GmbH, буде працювати незалежно від Arrow в Північній Америці і від поточних операцій з автомобілями, що здійснюються компаніями і центрами вантажівок Volvo Trucks в Європі. Вона розпочне свою діяльність як невелика за масштабом організація, розташована неподалік від Берліна (Німеччина), поруч з аеропортом, маршрутами далеких дорожніх перевезень і центром вантажівок Volvo у Вільдау (Volvo Truck Center Wildau).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua