Ідея банк підтримає міжнародний дитячий футбольний турнір «ARMADA CUP 2018»


Ідея банк підтримає міжнародний дитячий футбольний турнір «ARMADA CUP 2018»

2-3 травня у Львові відбудеться турнір за кубок Президента ЛСК «Погонь Львів» «ARMADA CUP 2018», в якому візьмуть участь юні футболісти зі Львова та Кракова. Організаторами заходу стали Львівський Спортивний Клуб “Погонь” Львів та Armada Finance S A.

Турнір відбудеться завдяки патронату Львівської Міської Ради та ГенеральнОГО КонсульствА Республіки Польща у Львові. Партнерами заходи виступили ПАТ «Ідея Банк», Krakowski Bank Współdzielczy, CLS SP Z.O.O. У змаганнях візьмуть участь такі Львівські команди як «Погонь Львів», «Рух Винники-Львів», «Галичина Львів», з Польщі команди – «Вісла Краків», «Футбольна Академія U-21», «Гарбарня Краків».

Турнір «ARMADA CUP 2018» передбачає не лише спортивні змагання, алей захоплюючу екскурсійну частину. В перший день для юних учасників біля пам’ятника “Першому історичному футбольному матчу” буде організовану лекцію про львівський футбол від відомого футбольного журналіста Івана Яремки та провідного спортивного історика професора Збігнєва Бернарка (переможця конкурсу найкращий вчитель року). Після цього юні футболісти відіграють біля пам’ятника показовий матч в ретро стилі, два тайми по 6 хвилин.

- Ідея Банк активно підтримує дитячі спортивні заходи та підтримує українсько-польські ініціативи Консульства Республіки Польща, – говорить Член Правління Ідея Банку Славомір Шляк. – Саме тому ми вирішили підтримати таку подію та виступити партнером. Ми прагнемо аби юні футболісти отримали не тільки захоплюючі враження від самого турніру, але й повернулися додому із гарними цінними подарунками.

Сам турнір між містами відбудеться 3 травня 2018 року на штучному футбольному полі спортивного комплексу у Винниках (вул. Спортова, 1).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Ідея Банк
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування