Кредитна картка Global Auto Card від ОТР Банку — переможець премії FinAwards 2018


Кредитна картка Global Auto Card від ОТР Банку — переможець премії FinAwards 2018

19 квітня відбулася церемонія нагородження найкращих банків України в межах FinAwards 2018. Картка Global Auto Card від ОТП Банку перемогла в категорії «Найкращий ко-бренд проект».

В номінацію було заявлено 13 ко-бренд проектів від 6 банків. У результаті до ТОП-3 увійшли картки «Wargaming» від Альфа-Банку, Vodafone Bonus Card і Global Auto Card від ОТП Банку.

Переможець – Global Auto Card — це, насамперед, картка для автомобілістів. Вона повертає на картку власника до 10% кешбеку за витрати на паливо в кожній з мереж АЗС і дає додаткову 1 гривню знижки на кожному літрі бензину або дизеля, купленому на «ОККО» (0,3 гривні на літрі газу).

Картка передбачає цілодобовий «водійський» консьєрж-сервіс: евакуатор, екстрене підвезення палива, підігрів замків і низку інших послуг для автолюбителів.

«Кобренд — перспективний напрямок, коли у обох партнерів є єдине розуміння цінності клієнта. Завдяки об’єднанню цінностей банку і, наприклад, авіакомпаній або заправних станцій і т. д., продукт для клієнтів поліпшується на 100%. Дуже часто, коли говорять про системи лояльності, чомусь згадують лише бонуси і знижки. Але, на нашу думку, саме кобренд надає можливість для розширення лояльності. Подібний продукт стає унікальним, його не можна замінити нічим іншим», — розповів член правління ОТП Банку Володимир Мудрий, який очолює роздрібний бізнес, на церемонії вручення FinAwards 2018.

Всього в конкурсі 14 номінацій. Серед них — найстійкіший, найбільш «цифровий» і найкомфортніший банки.

Кульмінацією церемонії стало вручення премії «Банкір року». Церемонія нагородження FinAwards 2018 проходила в інноваційному парку Unit City, де були присутні топ-менеджери провідних українських банків і фінансових компаній.

Нагороди переможцям вручали Іван Євтушенко, директор компанії Treeum, в яку входять Finance.ua та «Мінфін», а також голова українського представництва Міжнародної фінансової корпорації IFC Олена Волошина.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування