"Київенерго" вже готує тепломережі столиці до нового опалювального сезону


"Київенерго" вже готує тепломережі столиці до нового опалювального сезону

“Київенерго” почало готувати теплові мережі столиці до наступної зими в звичайному режимі. З 16 квітня за графіком, затвердженим КМДА, компанія проводить гідравлічні випробування теплових мереж в зоні своєї відповідальності.

Гідравлічні випробування – це метод діагностики тепломереж, суть якого полягає в подачі в тепломережі гарячої води (температура – до 40 градусів) під збільшеним на 25% тиском.

З 16 по 30 квітня гідравлічні випробування тепломереж проводяться від районних котелень “Мінська”, “Веркон”, “Відрадний” та станцій теплопостачання №1 та “Біличі”. Під час випробувань і робіт щодо усунення виявлених пошкоджень відключена гаряча вода частково в Святошинському, Оболонському, Солом’янському та Шевченківському районах столиці (всього – близько 1 тис. споживачів).

“Підготовка міста до опалювального сезону 2018/2019 проходить під знаком переходу комплексу теплопостачання в управління комунального підприємства. Зі свого боку “Київенерго” докладає всіх зусиль, щоб процес передачі був безболісним для міста, безперервним з точки зору технологічного процесу. Від своєчасності проведення випробувань тепломереж безпосередньо залежить наступний опалювальний сезон в столиці, своєчасне включення централізованого опалення і безперебійна подача тепла і гарячої води”, – зазначив Олександр Фоменко, генеральний директор ПАТ “Київенерго”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування