В уряді розповіли, з чого почнуть Велику кільцеву дорогу навколо Києва


В уряді розповіли, з чого почнуть Велику кільцеву дорогу навколо Києва

“Створена відповідна робоча група, яка буде активно займатися розв’язанням проблемних і нагальних питань проектування та будівництва Великої кільцевої дороги. До її складу увійшли представники Мінінфраструктури, Мінрегіону, Укравтодору, КМДА, КОДА та інші”, – повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе.

Заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк відзначив, що наразі першочерговими питаннями є фінансування, стадія готовності проекту та ситуація з документацією щодо землевідводу.

“Розглядається 3 варіанти фінансування будівництва Великої кільцевої автодороги навколо Києва: за рахунок держбюджету, залучення міжнародних інвесторів або на умовах концесії”, – зазначив Лавренюк.

Читайте також: Гройсман пояснив, навіщо в Україні продовжується ямковий ремонт доріг

Також для успішної реалізації проекту необхідно внести зміни до раніше прийнятих рішень на державному та регіональному рівні, провести інвентаризацію земельних ділянок і майна у зоні ВКАД, визначити та забезпечити фінансування проектів за чергами.

Планується, що першою чергою будівництва ВКАД стане ділянка від автомобільної дороги М-06 Київ-Чоп до автомобільної дороги М-05 Київ-Одеса, протяжність якої 35,2 км.

Орієнтовна вартість будівництва цієї ділянки дороги становить 400 млн у.о., запланована реалізація протягом 2018-2021 років. Наразі готовність проектної документації на будівництво цієї першої черги дороги складає 96%, додали у прес-службі урядовця.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування