За цей рік уряд прийняв 20 з 50 євроінтеграційних законопроектів


За цей рік уряд прийняв 20 з 50 євроінтеграційних законопроектів

Протягом 2 місяців поточного року уряд прийняв 20 з 50 євроінтеграційних законопроектів нинішньої дорожньої карти плану по імплементації Угоди про асоціацію з ЄС. Таку заяву зробила директор урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанишина.

“Урядовий план (по імплементації Угоди про асоціацію з ЄС – ред.) – був проаналізований Європейським союзом, і фактично він і ляже в основу всіх наступних 5-10 років нашої співпраці, незалежно від політичного контексту, який буде в державі. Це – набір практичних заходів, як трансформації правової політики держави, так і відкриття ринків Європейського союзу”, – зазначила вона.

За словами Стефанишиної, цей урядовий план, можливо, “дуже детальний і занадто негарний”, але й Україна і Європейський союз визнають це як дорожню карту співпраці у всіх сферах, охоплених угодою про асоціацію.

Стефанишина розповіла, що буде після виконання Україною дорожньої карти.

“Обов’язково ми станемо європейською державою, тому що угода про асоціацію на 90% складається з тих зобов’язань, які брали і беруть на себе держави, які мають намір стати членами Європейського Союзу. Тобто, нам не потрібно придумувати нічого нового – все вже закріплено в угоді про асоціацію, і ми повинні розуміти, що її виконання залишить питання членства України тільки в політичному контексті”, – додала вона.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування