Запоріжжя має намір взяти в лізинг 50 великих автобусів


Запоріжжя має намір взяти в лізинг 50 великих автобусів

Комунальне підприємство (КП) “Запоріжелектротранс” Запорізької міськради оголосило тендер на закупівлю послуг фінансового лізингу, предметом якого є 50 од. низькопідлогових великих автобусів на очікувану суму 269,528 млн грн і терміном на три роки.

Згідно з інформацією на порталі Prozorro, кінцевий термін подачі заявок – 13 травня, аукціон запланований на 18 червня поточного року. Термін поставки автобусів – до 30 листопада 2021 року.

Технічними умовами передбачена поставка повністю низькопідлогових великих автобусів довжиною 11,9-12,1 м інших виробників раніше 2018 року пасажиромісткістю не менше 95 осіб (в тому числі 30 сидячих), оснащених дизельним двигуном європейського виробника, що відповідає екостандарту не нижче Євро-5.

Передбачений авансовий платіж – не більше 25% суми лізингу.

КП “Запоріжелектротранс” вже отримав у лізинг 35 білоруських автобусів МАЗ-203085 в рамках укладеного в листопаді 2017 року договору з ПАТ “Укргазбанк” на суму 158,48 млн грн.

Тим часом, за інформацією на сайті Запорізької міськради, в 2018-2019 році для комунального транспорту міста планується придбати 150 великих автобусів і 15 електробусів.

На початку квітня поточного року Запорізька міськрада підписала меморандум про співпрацю з Ощадбанком, в тому числі, в реалізації великих інфраструктурних проектів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua