Велика Британія розмірковує над санкціями проти російських олігархів


Велика Британія розмірковує над санкціями проти російських олігархів

Влада Великої Британії розглядає можливість введення санкцій проти російських олігархів.

Про це пише The Sunday Times.

Як зазначає видання, після отруєння колишнього полковника російської розвідки Сергія Скрипаля та його доньки Юлії минулого місяця в місті Солсбері прем’єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей розглядає варіанти відповідних заходів, у тому числі тиск на російські гроші в країні та нові санкції.

У публікації зазначається, що Міністерство фінансів США ввело санкції проти 24 російських бізнесменів і чиновників, а також проти фінансових установ, державних і приватних компаній, пов’язаних з Кремлем.

В результаті таких дій за один день найбагатші російські бізнесмени зі списку журналу Forbes втратили більш ніж 12 мільярдів доларів.

У свою чергу британський фінансист Білл Браудер, який проводив кампанію за санкції проти росії через загибель юриста Сергія Магнітського у в’язниці, заявив виданню, що після отруєння у Солсбері нічого не сталося.

«І тепер, коли США ввели серйозні важливі санкції, які дійсно б’ють Путіна проміж очей, якщо Тереза ​​Мей не піде цим шляхом, це розгорне килимову доріжку для подальших інцидентів від росіян, таких, як у Солсбері», – цитує його слова видання.

У публікації як ті, проти кого можуть ввести санкції, згадуються російські олігархи Олег Дерипаска і Віктор Вексельберг, проти яких США вже ввели жорсткі обмеження, а також Кирило Шамалов, Володимир Богданов, Сулейман Керімов, Ігор Ротенберг і Андрій Скоч.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua