Зустрічай круті оновлення в icON25


Серед усіх, хто до середи, 18 квітня, залишать у коментарях під цим постом на нашій сторінці в Фейсбуці принтскрін свого відгуку, залишеного в Google Play (для користувачів Андроїд) тут: https://play.google.com/store/apps/details?id=com ….або в App Store (для користувачів айфонів) тут: https://itunes.apple.com/ua/app/icon25/id132912615… будуть розіграні три призи:

1. Фірмовий блокнот з ручкою і автографами з кращими побажаннями від акціонерів;

2. Фірмова чашка;

3. Фірмова коробка з шоколадом;

Отже:

1. Більше не потрібно пам’ятати або записувати кудись номер того мобільного, який вам потрібно поповнити. У графі номера ви просто починаєте вводити ім’я зі своєї адресної книги. Наприклад, якщо адресат записаний у вас як «Коханий», то так і маєте вводити.
Ось, як це відбувається:

2. Переказувати кошти з картки на картку тепер можна просто по … фото карти одержувача.

Не потрібно нудно вводити 16 цифр карти одержувача з ризиком помилитися. Досить зайти в «Перекази» в додатку icON25, праворуч від поля введення номера карти вибрати значок фотоапарата, навести камеру на карту отримувача так, щоб її зображення потрапило в зелену рамочку, ввести суму переказу і натиснути “Перевести”.
Ось, як це відбувається: https://www.facebook.com/concord.ua/videos/vb.9271

3. Як і раніше, до будь-якого депозиту, відкритого через додаток, автоматично додається + 0,5% до ставки в гривні і + 0,25% до ставки в доларах;

4. Завдяки зручній системі пошуку більше не потрібно шукати необхідні послуги в меню, а подібно до Google просто починаєте забивати її назву в пошуку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Конкорд
В Контексті Finance.ua
Опитування