Податківці перевірять використання "Київпастрансом" 1 млрд грн дотацій


Податківці перевірять використання "Київпастрансом" 1 млрд грн дотацій

Державна фіскальна служба перевірить комунальне підприємство “Київпастранс” на предмет виведення дотаційних коштів через фіктивні компанії.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Офісу великих платників податків ДФС.

“Під час податкового супроводу одного з комунальних підприємств у сфері пасажирських перевезень наземним транспортом, встановлено різке збільшення обсягів придбання у грудні 2017 року порівняно з січнем 2017 року на 2 512% і листопадом 2017 року на 85%”, – сказано в повідомленні.

При цьому для забезпечення безперервної діяльності та уникнення транспортного колапсу підприємство на 2017 рік отримало дотацію з бюджету Києва в розмірі понад 1 млрд грн.

“Закриваючи бюджетний рік, щоб уникнути повернення дотаційних коштів, підприємство збільшило обсяги придбання, залучаючи недобросовісних контрагентів, а саме отримало послуги з розробки проектної документації з реконструкції, будівництва та ремонту асфальтобетонного покриття на суму 78 млн грн”, – вказують у ДФС.

При цьому в ході дослідження не встановлено реального постачальника послуг, однак простежується залучення субпідрядників, які, не маючи працівників і основних засобів, купуючи продукти харчування, продукти повсякденного вжитку, взуття, іграшки тощо – нібито виконують вищевказані послуги.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування