Зарплата педагогів у Києві зросла на 50% за рік, - Старостенко


Зарплата педагогів у Києві зросла на 50% за рік, - Старостенко

У 2018 році на сферу освіти столиці виділили рекордні 12,7 мільярдів гривень, що на 23% більше, ніж торік, при цьому зарплати педагогів за рік зросли на 50%.

Про це в інтерв’ю ЗМІ заявила заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) і голова постійної комісії з питань освіти, науки, молоді та спорту Київради Ганна Старостенко.

“Сьогодні для Київської адміністрації освіта однозначно є пріоритетним напрямком: з бюджету столиці в 2018 році на освіту виділено рекордні 12,7 мільярда гривень, що на 23% більше, ніж в минулому році. Тому Київ лідирує і в будівництві нових навчальних закладів, і в охопленні дітей інклюзивною освітою, і у використанні нових освітніх методик. Наше місто є також одним з трьох регіонів України, де з 1 січня підвищили зарплати педагогам дошкільної, позашкільної та професійної освіти”, – заявила Старостенко.

За її словами, значна частина коштів, виділених на сферу освіти, йде на виплату зарплати та надбавок педагогічним працівникам. “В середньому заробітна плата освітян Києва в 2017 році зросла на 50%. Ось уже два роки поспіль в результаті оптимізації бюджету у нас є можливість нараховувати в кінці року педагогам премії, розмір яких в середньому становить близько 14,5 тисячі гривень”, – зазначила заступник голови КМДА.

Вона підкреслила, що в Києві створено всі умови для комфортного навчання та роботи педагогів: на будівництво шкіл, дитсадків, оновлення матеріальної бази, капітальні та поточні ремонти у 2017 році було виділено 1,5 мільярда гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування