Один з найбільших: Citigroup збільшив прибуток і виручку в I кварталі


Один з найбільших: Citigroup збільшив прибуток і виручку в I кварталі

Citigroup Inc., що входить в трійку найбільших банків США, збільшив чистий прибуток і виручку в першому кварталі 2018 року.

Як повідомляється в прес-релізі банку, його чистий прибуток у січні-березні зріс до $4,62 млрд, або $1,68 у розрахунку на акцію, порівняно з $4,1 млрд, або $1,35 на акцію, за аналогічний період роком раніше.

Виручка збільшилася з $18,37 млрд до $18,87 млрд.

Аналітики, опитані FactSet, в середньому оцінювали прибуток на рівні $1,61 на акцію при виручці в $18,87 млрд.

Виручка в роздрібному підрозділі зросла на 7%, до $7,43 млрд, бізнес по роботі з інституціональними клієнтами збільшив виручку на 6%, до $9,75 млрд, підрозділ по роботі з корпоративними клієнтами скоротив виручку на 50%, до $591 млн.

У регіоні EMEA (Європа, Близький Схід і Африка) виручка банку збільшилася на 11%, в Латинській Америці – на 9%, в Азії – підскочила на 18%. У Північній Америці показник зменшився на 1%.

Втрати за кредитами зросли на 9% і склали $1,87 млрд.

Коефіцієнт достатності капіталу першого порядку (Tier 1) банку за правилами “Базеля III” склав на кінець першого кварталу 12,1% проти 12,8% роком раніше. Рентабельність акціонерного капіталу (звичайні акції) у першому кварталі дорівнювала 9,7% проти 7,4%.

З початку року капіталізація банку знизилася на 3,1%, до $184,68 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування