ДФС розпочала стягнення 145,3 млн гривень податків з однієї з мереж АЗС


ДФС розпочала стягнення 145,3 млн гривень податків з однієї з мереж АЗС

Офіс з обслуговування великих платників податків Державної фіскальної служби (ДФС) розпочав процедуру стягнення 145,3 млн гривень донарахувань з компанії “Вог Трейдинг” (мережа заправок WOG).

Про це повідомляє прес-служба ДФС.

Як повідомляється, Львівський апеляційний адміністративний суд підтвердив законність зазначеної суми донарахування податків за придбання пального у фіктивних підприємств, завдяки чому Офіс великих платників податків зміг розпочати процедуру стягнення цих донарахувань.

У ДФС пояснили, що схему мінімізації ПДВ за рахунок залучення фіктивних підприємств викрили під час проведення Офісом контрольно-перевірочних заходів щодо підприємства, яке здійснює діяльність у сфері оптової торгівлі пальним. ТОВ “Вог Трейдинг” з метою мінімізації платежів до бюджету здійснювало перерахування коштів на адресу фіктивних підприємств за нібито паливно-мастильні матеріали (дизпаливо).

Зараз підприємству призначений податковий керуючий, сформовано та вручено боржнику податкову вимогу, рішення про опис майна. В даний час податковим керуючим проводиться аналіз майнового стану платника та виявлення ліквідного майна боржника для подальшого його опису у податкову заставу.

У разі перешкоджання діям посадової особи контролюючого органу будуть вжиті заходи згідно з чинним законодавством. Нагадаємо, Київський апеляційний господарський суд підтвердив рішення Антимонопольного комітету України про штраф дистриб’ютора сигарет “Тедіс Україна” на 431 млн гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Фіскальна служба
В Контексті Finance.ua
Опитування