"Астарта" має намір залишити нерозподіленим прибуток за 2017 р


"Астарта" має намір залишити нерозподіленим прибуток за 2017 р

Агропромисловий холдинг “Астарта”, найбільший виробник цукру в Україні, має намір залишити чистий прибуток за 2017 фінансовий рік у розмірі EUR61,84 млн нерозподіленим.

Відповідна пропозиція міститься в порядку призначених на 25 травня зборів акціонерів.

Крім цього, акціонери розглянуть питання про перепризначення в правління Віктора Іванчика, Віктора Гладкого і Марка Ван Кампена (Marc Van Campen), призначення Жиля Меттеталя (Gilles Mettetal) невиконавчим директором і відставку Владислава Бартошевського з посади невиконавчого директора і заступника голови ради директорів.

Іншим питанням у порядку денному значиться призначення операційним директором ТОВ “Астарта-Київ” Желько Эрцега (Zeljko Erceg), який буде тимчасово очолювати компанію у разі, якщо весь склад правління тимчасово не зможе виконувати свої обов’язки.

Крім того, пропонується продовжити ще на 18 місяців (від дати зборів акціонерів) програму зворотного викупу акцій (buyback program). Компанія може викупити максимум 2,5 млн акцій за ціною не більше ніж PLN125 за шт.

У порядку денному також міститься питання про надання раді директорів повноважень на організацію випуску акцій до 10% від поточного випущеного та сплаченого акціонерного капіталу, а також обмеження або скасування будь-яких існуючих переважних прав за акціями. Всі дії здійснюються протягом одного року, починаючи з дня проведення річних зборів акціонерів, дозвіл яких не може бути відкликано.

“Астарта” – вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність у Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській та Харківській областях. До складу холдингу входять вісім цукрових заводів, агрогосподарства з земельним банком близько 250 тис. га і молочні ферми.

Агропромхолдинг за підсумками 2017 року отримав EUR61,84 млн чистого прибутку, що на 25,2% менше, ніж за 2016 рік. Її EBITDA скоротилася в минулому році на 21% – до EUR120,24 млн, тоді як консолідована виручка зросла на 24,3% – до EUR458,6 млн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування