З початку року Туреччина збільшила інвестиції в економіку України


З початку року Туреччина збільшила інвестиції в економіку України

З початку року приріст турецьких інвестицій в українську економіку склав 22,6 млн доларів.

“З початку року приріст турецьких інвестицій в українську економіку склав 22,6 млн доларів. Станом на 1 січня 2018 ця сума становила 312,2 млн доларів”, – йдеться в повідомленні.

Додамо, сьогодні, 12 квітня, в Анкарі (Туреччина) завершилося одинадцяте засідання Міжурядової українсько-турецької комісії з торговельно-економічного співробітництва.

Як зазначив співголова комісії міністра економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, завершення переговорного процесу щодо укладення Угоди про вільну торгівлю Україна-Туреччина на взаємовигідних умовах є однією з найважливіших спільних завдань.

“Ми також приділяємо велику увагу поліпшенню інвестиційних можливостей для турецького бізнесу, який закликаємо брати участь у приватизації в Україні, а також активно брати участь в проектах в галузі інфраструктури, енергетики, сільського господарства, промисловості, а також освіти, науки і культури”, — підкреслив він.

Також, за словами Кубіва, однією з нових дуже вигідних можливостей є торговельна взаємодія Туреччина — Катар — Азербайджан — Грузія — Україна. Це співробітництво відкриє нові можливості для виробництва продукції з високою доданою вартістю, розширить транспортні потоки, зокрема, відбудеться активізація співпраці в нафтогазовій галузі, в тому числі опрацювання питання створення українсько-катарсько-турецької робочої групи з метою вироблення механізмів і маршрутів доставки зрідженого природного газу з Катару в Україну.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування