Агрохолдинг Косюка виплатить акціонерам 80 млн доларів дивідендів


Агрохолдинг Косюка виплатить акціонерам 80 млн доларів дивідендів

Рада директорів агрохолдингу “Миронівський хлібопродукт” (МХП), найбільшого виробника курятини в Україні, затвердив виплату проміжних дивідендів у розмірі $0,7492 на акцію, що приблизно еквівалентно $80 млн.

Згідно з повідомленням компанії на Лондонській фондовій біржі в четвер, таке рішення було прийнято після ретельного вивчення діяльності агрохолдингу протягом 2017 фінансового року і двомісячного періоду, що завершився 28 лютого 2018 року.

МХП уточнює, що проміжні дивіденди будуть виплачені 26 квітня 2018 року акціонерам, чиї імена внесені до реєстру учасників станом на 20 квітня, за винятком викуплених товариством акцій.

Крім цього, дивіденди компанії WTI Trading Limited, що належить основному акціонеру МХП Юрію Косюку, можуть бути виплачені пізніше, але до 1 листопада 2018 року без нарахування відсотків.

Довідка Finance.ua:

  • МХП в 2017 році збільшив чистий прибуток в 3,3 рази в порівнянні з 2016 роком – до $230 млн при зростанні виручки на 13,4% – до $1,288 млрд.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування