Запаси нафти країн ОЕСР перевищують середній 5-річний рівень на 44 млн барелів


Запаси нафти країн ОЕСР перевищують середній 5-річний рівень на 44 млн барелів

Запаси нафти в країнах ОЕСР в даний час перевищують середній п’ятирічний рівень на 44 млн барелів, повідомила Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК) з посиланням на доповідь генерального секретаря картелю Мохаммеда Баркіндо в рамках Міжнародного енергетичного форуму в Нью-Делі.

“Надлишки комерційних запасів нафти в країнах ОЕСР скоротилися до рівня нижче ніж 44 млн барелів, інвестиції поступово повертаються, а світова економіка продовжує працювати на повну потужність”, – сказав генеральний секретар ОПЕК.

М. Баркіндо зазначив, що завдяки зусиллям країн ОПЕК в лютому виконання зобов’язань в рамках угоди зі скорочення видобутку склало 138%.

“У березні ми переходимо на новий рекордний рівень виконання”, – підкреслив він.

В останньому щомісячному огляді ОПЕК повідомлялося, що попередні дані за січень показали зростання нафтових запасів у країнах ОЕСР на 13,7 млн барелів у порівнянні з попереднім місяцем – до 2,865 млрд барелів, що на 50 млн барелів вище від середнього п’ятирічного рівня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування