Досягнення Microsoft допоможе у створенні більш точного квантового комп'ютера


Досягнення Microsoft допоможе у створенні більш точного квантового комп'ютера

Група дослідників Microsoft з Делфтського технічного університету в Нідерландах провела експеримент, результати якого допоможуть у створенні квантового комп’ютера, що перевершує за точністю сучасні рішення в десятки тисяч разів.

Фахівці експериментально підтвердили існування ферміону Майорани.

Він унікальний тим, що є власною античастинкою і одночасно має властивості напівпровідника і суперпровідника. Існування таких частинок вперше розглянув італійський фізик Етторе Майорана в 1930-х роках.

Кубіти (квантові біти) обчислювача, побудованого на основі названих часток, як очікується, будуть менш схильні до зовнішніх впливів і зможуть давати більш точні результати, а значить, показувати велику продуктивність.

Якщо вчені досягнуть успіху у створенні працюючих кубітів на основі ферміону Майораны, то рано чи пізно клієнти Microsoft зможуть користуватися ресурсами квантового комп’ютера через хмарну платформу Microsoft.

Передбачається, що системи нового типу зможуть з високою продуктивністю вирішувати певні завдання. Це, зокрема, розрахунки, пов’язані з криптографією, пошуком нових лікарських препаратів та ін..

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua