Німеччина готова додатково виділити EUR14 млн на Фонд енергоефективності


Німеччина готова додатково виділити EUR14 млн на Фонд енергоефективності

Німеччина готова виділити EUR10 млн на проекти Фонду енергоефективності та EUR4 млн на підготовку енергоаудиторів та навчання співробітників Фонду, повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

“Уряд Німеччини готовий підписати договір з IFC – International Finance Corporation – про внесення додаткових EUR10 млн до мультидонорського фонду для співфінансування проектів Фонду енергоефективності України”, – написав Г.Зубко на своїй сторінці в Facebook.

Він також повідомив, що уряд Німеччини узгодив імплементацію проекту технічної допомоги Україні в підготовці професійних енергоаудиторів та навчання співробітників Фонду в сумі EUR10 млн.

Як повідомлялося раніше, Кабмін добрив спільну з ЄС програму фінансування Фонду енергоефективності на EUR268 млн. За даними прес-служби Мінрегіону, допомога від ЄС в 2018 році складе EUR50 млн, в 2019 році – EUR54 млн.

У прес-службі також нагадали, що фінансування Фонду енергоефективності в 2018 р. з державного бюджету складе 1,6 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Мінрегіонбуд
В Контексті Finance.ua
Опитування