Акціонери дистриб'ютора автомобілів Lada в Україні змінили багаторічного гендиректора


Акціонери дистриб'ютора автомобілів Lada в Україні змінили багаторічного гендиректора

Акціонери ексклюзивного дистриб’ютора автомобілів Lada в Україні – ПрАТ “Торговий дім “УкравтоВАЗ” (Київ) на позачергових зборах 5 квітня ухвалили рішення звільнити генерального директора компанії Ігоря Вознюка, який обіймав цю посаду з 2008 року.

Згідно з офіційним повідомленням компанії в системі розкриття НКЦБФР, генеральним директором компанії з 6 квітня призначений Юрій Хрущ, який обіймав посади начальника департаменту розвитку торгівлі запасними частинами, заступника гендиректора з післяпродажного обслуговування і торгівлі запчастинами.

Збори акціонерів також вивели зі складу наглядової ради його голову Бориса Когана, який очолював наглядову раду шість років, а також Вахтанга Васадзе.

Замість них до складу наглядової ради введені Євген Корнєєв і Антоніна Вертиєва – представники власника 15% акцій ПрАТ “ТД “УкравтоВАЗ”, президента корпорації “УкрАВТО” Таріела Васадзе.

На засіданні наглядової ради Є. Корнєєва обрано його головою, А. Вертиєву – секретарем.

Довідка Finance.ua:

 • Станом на кінець 2017 року компанії LA Holding Limited належить 85% акцій ПрАТ “ТД “УкравтоВАЗ”, ще 15% володіє Т. Васадзе.
 • В Україні у 2017 році було продано 797 автомобілів Lada проти 1516 од. роком раніше (при цьому ринок легкових авто в Україні зріс на 24,5% до 80,271 тис. од.).
 • Фінансових показників діяльності в 2017 році компанія поки що не оголошувала, а в 2016 році вона збільшила чистий дохід майже на 30%, до 327,87 млн грн, скоротила чистий прибуток на третину – 13,14 млн грн.
 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

 • !

  Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua