Українці в 2017 році стали лідерами в купівлі іноземцями землі в Польщі


Українці в 2017 році стали лідерами в купівлі іноземцями землі в Польщі

Українці в 2017 році стали лідерами з купівлі іноземцями землі в Польщі. На громадян України припав кожен другий дозвіл.

У Міністерстві внутрішніх справ та адміністрації Польщі зазначили, що в 2017 році іноземці отримали 224 дозволи на придбання 270 земельних ділянок загальною площею майже 23 га.

Для купівлі землі, в тому числі лісових і сільськогосподарських угідь, громадянам країн, що не входять до Євросоюзу, необхідно отримувати згоду в МВС Польщі.

“Серед фізичних осіб зберігається зростання зацікавленості купівлею землі на території Польщі громадянами України. У 2017 році вони отримали 134 дозволи, що становить майже 50% всіх дозволів на купівлю земельної нерухомості, які видані фізичним особам (у 2016 році – 47%)”, – повідомило польське міністерство.

Нагадаємо, в Україні на сьогоднішній день діє мораторій на купівлю та продаж сільськогосподарської землі.

Довідка Finance.ua:

  • За підсумками 2017 року, українці перерахували з Польщі в Україну суму, що дорівнює 3-4% українського ВВП.
  • Українці збільшили роздрібні витрати в Польщі до 7,7 млрд злотих ($2,1 млрд), що на 8% більше, ніж в порівнянні з 2016 роком.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування