Долар дешевшає до євро, єна знижується на заявах голови КНР


Долар дешевшає до євро, єна знижується на заявах голови КНР

Долар США опускається в парі з євро, японська єна дешевшає до більшості світових валют після того, як промова голови КНР Сі Цзіньпіна на Боаоському форумі заспокоїла ринки.

Курс долара США відносно єни піднявся до 15:19 за Києвом до 107,01 єни проти 106,77 єни на закриття попередньої сесії.

Вартість євро до єни збільшилася до 132,31 єни в порівнянні з 131,55 єни напередодні.

Пара євро/долар торгується на рівні $1,2365 у порівнянні з $1,2321 на закриття попередньої сесії.

Індекс WSJ Dollar Index, що відслідковує коливання долара США щодо десяти основних світових валют, знизився під час торгів у вівторок на 0,14%.

Сі Цзіньпін запевнив інвесторів у прагненні Китаю активніше відкривати економіку країни для зовнішнього світу, при цьому у своєму виступі він не згадав безпосередньо про торгові суперечки з США.

Крім того, він пообіцяв надати іноземним компаніям більш широкий доступ до фінансового та виробничого секторів, збільшити імпорт, а також поліпшити захист інтелектуальної власності і забезпечити більш прозоре і кероване середовище для зарубіжних інвестицій.

Його слова заспокоїли інвесторів, які побоювалися погроз щодо жорстких заходів відносно США, і попит на захисні активи, включаючи золото і єну, знизився.

Тим часом фунт стерлінгів в парі з доларом подорожчав на 0,3%, до $1,418 за фунт, на заяві члена правління Банку Англії Єна Маккафферті про те, що центробанку не варто відкладати підвищення ставки.

Голова ЦБ Австрії Евальд Новотни також сказав, що настав час для поступової нормалізації грошово-кредитної політики.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування